Shakira otelde çocuklar oyunda!

Shakira önceki akşam Vodafone Arena’da Türk hayranları ile buluştu. Konser öncesi şarkıcı otelinde dinlenirken, çocukları ise bir alışveriş merkezinde oyun parkına gitti.

Magazin

Shakira otelde çocuklar oyunda! El Dorado Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’a gelen Shakira’nın çocukları Sasha ve Milan, dün konser öncesi bir alışveriş merkezinde doyasıya eğlendi. Shakira, günün büyük bölümünü otelde istirahat ederek geçirirken çocukları AVM içerisindeki oyun parkında oyunlar oynadı. Shakira’nın ağabeyi Tonino Mebarak çocuklara eşlik etti.

6 yakın korumanın oyun makinelerinde eğlenen Sasha ve Milan’a dadıları da eşlik etti. Yaklaşık iki saat içeride kalıp eğlenen çocukların görüntülenmesiyle görevliler ‘No photo’ (Fotoğraf yok) diyerek engellemeye çalıştı.

Bu sırada alışveriş merkezinin döner kapısı hareket etmeyip kitlendi. Kısa süreli panik sonrası kapının hareket etmesiyle çocuklar ve ekip dışarı çıkarak kaldıkları otele doğru yolu çıktılar. Shakira’nın ekibi de yatla otelden ayrılarak konserin yapılacağı Vodafone Arena’ya geçti.

Shakira İstanbul'u salladı!

Shakira İstanbul'u salladı!Shakira'nın istekleri şoke etti!

Shakira'nın istekleri şoke etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: