Shakira ve Pique'nin bebekleri dünyaya geldi!

Kolombiyalı şarkıcı Shakira Barselona' lı futbolcu Piqué’den olan ilk bebeğini dünyaya getirdi.

Dünya Magazin

Shakira ve Pique'nin bebekleri dünyaya geldi! Salı günü saat 22:30 civarında dünyaya gelen bebeğin adını Milan Piqué Mebarak koydular. Hem bebeğin hem annenin sağlık durumunun çok iyi olduğu bildirildi. Doğum Barcelona’da Klinik Teknon’da Doktor Carlota Garcia- Valdecasas tarafından gerçekleştirildi.

Ünlü çift bebeklerinin 22 şubatta doğmasını istedi çünkü bu tarih ikisi içinde çok anlamlıydı, her ikisininde doğum günleri yılları farklı olsa da 2 şubat. (Piqué 1987, Shakira 1977 doğumlu).

Shakira dün akşam saat 19:00’ da hamileliği süresince takip edildiği hastaneye yattı, hastaneye kardeşinin kullandığı arabayla geldi ve ana giriş kapısından değil farklı bir kapıdan giriş yaptılar.

Saat 20: 00 de Shakira, Twitter takipçilerinden bir istekte bulundu: “Bana dualarınızla eşlik etmenizi istiyorum, bugün benim hayatımın en önemli günü, Shak”.

Birkaç gün önce Shakira ve Piqué sosyal medyada hamilelik resimlerini paylaşmışlardı. Bu hamilelik en başından beri çok istenen bir hamilelik oldu.

Güney Amerika basını pazartesi gününden beri doğumun salı günü gerçekleştirileceğini yazıyordu ve sonunda gerçekleşti.

Ayrıca ünlü çift doğuma katılan hastane ekibi ile bir gizlilik anlaşması yaptı. Sezeryanla gerçekleştirilen doğuma herhangi bir yara izinin kalmasına engel olmak için bir plastik cerrahta katıldı.

Esin Cop Kartaler
Barselona, İspanya

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: