SHİRLEY MACLAİNE: AYNI GÜN ÜÇ ERKEKLE YATTIM!

Bir zamanların fırtınalar estiren Hollywood yıldızı Shirley MacLaine'den çarpıcı itiraflar geldi.

Magazin

SHİRLEY MACLAİNE: AYNI GÜN ÜÇ ERKEKLE YATTIM! 24 Nisan'da 77 yaşına girecek olan Shirley MacLaine, ABD'li ünlü talk-show'cu Oprah Winfrey'e konuk oldu. Warren Beatty'nin de ablası olan ABD'li yıldız, gençliğinde birçok sevgilisi olduğunu anlatırken, "O dönemlerde 1 günde 3 ayrı adamla seviştiğim bile oldu" sözleriyle herkesi şoke etti.

BAŞKAN KENNEDY İLE DE AŞK YAŞAMIŞ

'Sokak Kızı Irma', 'Harika Hırsız' gibi filmleriyle bir döneme damgasını vuran Shirley MacLaine, röportajda, 1963'te uğradığı suikastla öldürülen eski ABD başkanlarından John F. Kennedy ile de, kendisi bu göreve gelmeden önce bir süre birlikte olduğunu ifade etti.

2 BAŞBAKAN DA VAR

Hayatını anlattığı kitabının tanıtımını yapmak üzere çıktığı programda soruları açık yüreklilikle yanıtlayan MacLaine, ilişki yaşadığı kişiler arasında 2 başbakan, bilim adamları, gazeteciler ve aktörler olduğunu da belirtiyor. MacLaine'in hangi başbakanlarla birlikte olduğu açıklanmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: