SHOW TV NE YAPIYOR?

Show TV, 50 kişilik “iç yapımlar bölümü”ne rağmen halen neden dış yapımlara program yaptırmaya çalışıyor anlamak mümkün değil!

Magazin

SHOW TV NE YAPIYOR? Kocca Show TV…

50 kişilik profesyonel “iç yapımlar bölümü” kurmasına rağmen, hala dış yapımlara dünya paralar ödeyerek program yaptırmaya çalışıyor ama onu da eline yüzüne bulaştırıyor!

En son örnek; Serdar Ortaç-Bengü Show Programı..

Daha başlamadan bitti!

Sebep ne?

Serdar Ortaç parasını alamamış, yok Müslüm Gürses’i beğenmemiş, falan da filan, palavra açıklamalar..

Oysa Serdar Ortaç, bu yaza damgasını vuran ender sanatçılardan biri. Daha önce yaptığı tüm televizyon programları reyting sıralamasında hep en iyi dereceler almış tecrübeli bir şarkıcı.

Yanında düşünülen Bengü de sempatik ve seksi bir kız..

Serdar Ortaç’la Bengü müthiş bir ikili aslında.

Çok iyi bir proje olabilirdi. Ama olmadı! Yazılanlara göre de sudan sebeplerle, saçma-sapan bir şekilde daha başlamadan bitti!

Sebep, dış yapım olması.. Emek harcayan sanatçıların Show TV ile değilde dış yapım firmasıyla muhatap olması ve daha fazla para kazılmasından kaynaklanan yanlışlar.

Ama sonuçta kirlenen Show TV’nin adı..

Show TV, 50 kişilik “iç yapımlar bölümü”ne rağmen halen neden dış yapımlara program yaptırmaya çalışıyor anlamak mümkün değil!

Kocca Show TV, Serdar Ortaç’la Bengü’yü yan yana getirip program yaptıramaz mı?

Tabii ki yaptırır.. Yaptırır yaptırmasına da neden yaptırmıyor, işte onu da anlamak mümkün değil!!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: