Sibel Can Açıkhava'yı coşturmaya hazırlanıyor!

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, Türkiye’nin en iyi assolistlerinden Sibel Can’ı 7 Eylül Cumartesi akşamı sahnesine konuk ediyor

Kültür-Sanat

Sibel Can Açıkhava'yı coşturmaya hazırlanıyor! Bu yazın başında açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul’un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, orman kıyısındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Padişah, Kanasın, Lale Devri, Çakmak Çakmak gibi klasikleşmiş şarkılarıyla hafızalara kazınmış Sibel Can, geçen yıl çıkardığı Yeni Aşkım albümüyle de büyük ses getirmişti. Sahnedeki duruşu, havası, asaleti ve tarzıyla konserlerini bir şölene dönüştüren Sibel Can 7 Eylül Cumartesi geccesi Vadi Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak. Güzelliği, güçlü sesi ve danslarıyla yıllara meydan okuyan Sibel Can hem eski hem de yeni parçalarıyla hayranlarını unutulmaz bir geccede kucaklamaya hazırlanıyor.

İstanbul’un unutulmaz konser mekanları Rumelihisarı, Kuruçeşme Arena gibi kendine has bir ruhu olan Vadi Açıkhava, uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası olma ve en güzel anılara ev sahipliği yapma hedefiyle inşa edildi. Vadi Açıkhava, hem konforlu dev oturma alanıyla hem de rahat bir görüş ve dinleme imkanı tanıyan açık alanı ile yaz boyunca birbirinden keyifli konserlere ev sahipliği yapacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: