SİBEL CAN YENİ YILDA DA GÜNAY’DA!

Sibel Can, Günay’daki programında yoğun ilgiyle karşılandı.

Magazin

SİBEL CAN YENİ YILDA DA GÜNAY’DA! Günay’daki programında yoğun ilgiyle karşılanan Sibel Can, 7 Ocak ve 14 Ocak’ta da yine aynı mekanda dinleyicileriyle birlikte olacağının müjdesini verdi. Sibel Can’ı her programında dinlemeye gelen Nur Yerlitaş’ın yanı sıra televizyoncu Saba Tümer, Gül Erçetingöz, Necati Demirkol, Sibel Turnagöl, Oya Özge Koçak, Birol Darcan, Suzan Avcı, Esra Çalık, Nuran Çıtak ve Duygu Heper de sanatçıyı 2011’deki son gala geccesinde yanlız bırakmadılar. Misafirlerine tam bir müzik ziyafeti veren Sibel Can, şarkılarını danslarıyla da süsleyerek misafirlerini coşturdu.


Birebir Şov’a büyük ilgi!

Sibel Can’dan hemen önce sahneye çıkarak Bülent Ersoy, Emel Sayın, Muazzez Abacı ve Sayfiye Ayla’yı canlandırarak misafirleri eğlenceye ısındıran Birebir Şov ekibi, büyük alkış alıyor. Canlandırdıkları sanatçıların orjinal kıyafetlerini kendilerinden alarak sahneye çıkan Birebir Şov ekibi, birçok ünlünün kendilerini taklit etmeleri için teklif aldıklarını belirttiler. Sanatçıların tipik hareketlerini birebir sahneye taşıyan ekip, gündemi de takip ederek son şarkılarını sahneye taşıyor ve hem misafirlere minik bir fasıl yapıyorlar hem de alternative eğlence anlayışlarıyla büyük beğeni topluyorlar.


Recep Aktuğ sahnede şaşırtıyor!

Aşk-ı Memnu dizisinde Hilmi karakteriyle daha çok kitlenin tanıdığığı Recep Aktuğ, hem müzik hem de oyunculuk kariyerini aynı anda yürütmeye devam ediyor. Aktuğ, repertuarı ve yorumuyla misafirlerden tam not almayı başardı…

Bunlarda ilginizi çekebilir: