SİBEL CAN'DAN FAZIL SAY'A İNAT ARABESK GECCESİ

Sibel Can da “Arabesk yavşaklığından utanıyorum” diyen müzisyene inat, kendi programında “arabesk gecesi” düzenlemeye karar verdi.

Magazin

SİBEL CAN'DAN FAZIL SAY'A İNAT ARABESK GECCESİ Sibel Can, her hafta Bodrum-Yalıkavak'tan canlı yayınlanan “Sibel Can'lı Geceler”in yeni bölümünü “arabesk”e ayıracak. Bu kararı Fazıl Say yüzünden aldığını söyleyen ünlü şarkıcı, “Fazıl Say'a inat, önümüzdeki hafta Müslüm Gürses ve Şevval Sam ile arabesk gecesi yapacağız” dedi.

Önceki akşam kardeşi Helin'le Bebek Balıkçısı'nda yemek yiyen Hülya Avşar da “arabesk tartışması”na kayıtsız kalmadı. Avşar, çıkışta basın mensuplarının konuyla ilgili soruları üzerine şunları söyledi: “Fazıl'ın açıklamalarını yeni duydum. Saçmalamış. Bence tedaviye ihtiyacı var. Şöhreti hazmedememiş... İnsan büyüdükçe küçülmeli oysa... Kendisi hakkında ağır şeyler düşünüyorum ama şimdi ağır konuşmayacağım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: