Sibel Can'ın yeni dizisi reytinglerde ne yaptı?

Kanal D'nin günlerdir konuşulan yeni dizisi Sevda'nın Bahçesi reyting sıralamasında kaçıncı oldu? İşte detaylar...

Dizi Galeri

Sibel Can'ın yeni dizisi reytinglerde ne yaptı? Geçtiğimiz Cumartesi günü ekranlara merhaba diyen Sevda’nın Bahçesi dizisi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle oldukça dikkat çekti. Güçlü kadrosuyla yeni sezonun iddialı dizileri arasına girmeye aday olan dizi reytinglerde beklenen grafiğin biraz gerisinde kaldı. Ancak Sibel Can ve Emre Kınay’lı dizinin ilerleyen bölümlerinde reyting başarısını yukarılara taşıması bekleniyor. Kanal D’de ekranlara gelen Sevda'nın Bahçesi dizisinin ilk bölümü reyting sıralamasına göre; Total'de 2,59 rating ve 7,62 share ile 9'uncu, AB Grubu'nda 2,91 rating ve 8,52 share ile 6'ıncı oldu.


Show TV'nin 'Yeni Gelin' dizisi, Total'de birinci sıranın sahibi olurken, Star TV'deki 'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisi ikinci, 'Yeni Gelin'in özet bölümü ise üçüncü sırada yerini aldı.

AB Grubu'nda ise Fazilet Hanım ve Kızları'nın zirveye çıkarken, ikincilik fox tv'de ekrana gelen 'Kalbimdeki Deniz' dizisinin, üçüncülük ATV'deki 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının oldu.

23 Eylül Cumartesi gününün reyting sonuçları:
Total
1. Yeni Gelin / Show TV
2. Fazilet Hanım ve Kızları / Star
3. Yeni Gelin (Özet) / Show TV
4. Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon Özel / atv
5. Kalbimdeki Deniz / FOX
Kanal D'nin yeni dizisi Sevda'nın Bahçesi 9. Sırada yer aldı.
AB
1. Fazilet Hanım ve Kızları / Star
2. Kalbimdeki Deniz / FOX
3. Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon Özel / atv
4. Yeni Gelin / Show TV
5. Yalaza (Yeni dizi) / TRT1
6. Sevda'nın Bahçesi / Kanal D
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: