SİBEL DİYETİ BOZDU!

Yeni albümü 'Circus'la dünya turnesinde olan Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, son günlerde davranışlarıyla yakın çevresindekileri endişelendirmeye başladı.

Magazin

SİBEL DİYETİ BOZDU! Geçtiğimiz yıl yaşadığı şiddetli depresyon nedeniyle sürekli annesi Lynne ve babası Jamie Spears'ın kontrolü altında olan Britney, eski özgürlüğüne kavuştu. Şu sıralar dilediği gibi gezen ve para harcayan ünlü şarkıcının ipin ucunu yine kaçırdığı söyleniyor.

NE BULSA SATIN ALIYOR!
Turnesinden fırsat buldukça sık sık alışveriş yapan ünlü yıldız, olur olmaz her şeye para ödüyor. Spears'a yakın kaynaklar, ünlü şarkıcının kimi zaman gün içerisinde dört kez kıyafet değiştirdiğini dile getiriyor. Hatta Spears, kimi zaman bir mağazaya girip, alışveriş yapıp mağazadan yeni kıyafetleriyle çıkıyor. Şu sıralar menajeri Jason Trawick ile mutlu bir beraberlik yaşayan genç şarkıcının saç rengini de değiştirmesi, ani ruh hali değişiklikleri yaşadığının bir göstergesi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: