SİBEL GİBİ GÖBEK ATMAYI ÇOK İSTERİM

Nurgül Yeşilçay, yeni filmindeki rolü için Nesrin Topkapı'dan ders aldı.

Magazin

SİBEL GİBİ GÖBEK ATMAYI ÇOK İSTERİM Ali Saydam ve Şirin Sever'in sunduğu 'Bildiğin Gibi Değil' programına konuk olan Nurgül Yeşilçay, mayıs ayında Erden Kıral'ın yönetmenliğinde çekimlerine başlanacak 'Vicdan' isimli filmde rol alacağını söyledi.

İzmir Alaçatı'da çekilecek olan filmin bir sahnesinde iki kadının karşılıklı oryantal oynaması gerektiğini söyleyen Yeşilçay, diğer kadın oyuncu Tülin Özen ile birlikte Nesrin Topkapı'dan ders aldıklarını söyledi.

Yeşilçay, 'Filmin bir sahnesinde iki kadının bir köy düğününde hafif erotizm içeren dansı var. Göbek dansı yapmamız gerek ki adamın iyice gözü dönsün ve kadını öldürsün. Ben dans etmeyi biliyorum aslında ama göbek atıyorum Latin gibi oluyor. Hep de istemişimdir Sibel Can gibi dans etmeyi. Fırsat bu fırsat ders aldım. Ama Tülin daha başarılı' diye konuştu. Yeşilçay, evli adama aşık olan bir kadını canlandıracağı film için türban takacağını da söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: