SİBEL TURNAGÖL ŞOK ETTİ!

Sibel Turnagöl, programına konuk ettiği eski kayınvalidesi Çolpan İlhan'ı şok etti.

Magazin

SİBEL TURNAGÖL ŞOK ETTİ! Star TV’de ekrana gelen Keyf-i Sibel programında Sibel Turnagöl, eski kayınvalidesi Çolpan İlhan ile geçmişe dair anıları tazeledi. Kerem Alışık’tan ayrılmış olsa bile halen Çolpan İlhan’a ’anne’ diye hitap eden Sibel Turnagöl, bunun sebebini şöyle açıkladı: 'Evliyken anne diyordum da şimdi ayrılınca ’Çolpan Hanım merhaba, nasılsınız mı’ diyeceğim. ’Anne’ derken şeklen değil, hakikaten içimden geldiği için söylemişimdir.'

Çolpan İlhan, eski gelini Sibel Turnagöl ile iyi bir ilişkileri olduğunu belirterek, 'Çok gerçek ve samimi bir şey yaşadığımız için bir sürtüşme olmadı' dedi.

KEREM’İ NE ZAMAN EVLENDİRECEĞİZ

Sibel Turnagöl, eski kayınvalidesi ile Kerem Alışık’ın durumunu da konuştu. Turnagöl, 'Kerem’i düşünüyor musun anne, ne yapacak? Evlendirmeyecek miyiz bu Kerem’i' sorusunu yöneltirken, Çolpan İlhan, 'Ona müdahale edemem ama düşünürüm' demekle yetindi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: