SİBEL TÜZÜN ADA HAYATINI ANLATTI!

'Böyle Bir Şey Var Mı?' programına konuk olan Sibel Tüzün, Survivor yarışmasını ve adada yaşananları anlattı.

Magazin

SİBEL TÜZÜN ADA HAYATINI ANLATTI! Şarkıcı Sibel Tüzün, "Bir daha teklif gelse giderim. Adaya gitmeden orayı anlamak mümkün değil. Üç gün boyunca yağmurda kaldık. Fareler ve yengeçlerle birlikte uyuduk. Mustafa Topaloğlu ile kavga etmedim. Adada verilen malzemeler çok azdı. Mustafa ile ilk kavgamız ekmek yüzünden oldu. Mustafa orda ekmek yemek istiyordu.

Erkeklere açlık daha zor geliyor. Ben yemek yaparken 8 kişi yemek bekliyordu. Mustafa’nın çantasını çocuklar taşıyor, tekneye de onlar bindiriyor. Mustafa pek bir şey yapmıyor sadece onu öyle yapın bunu böyle yapın diyor.

Survivor çok gerçek bir yarışma. Kızıma kavuşmam için beni elediler. Duacıyım. Oyunlar çok sertleşiyordu bir yerimi kırmadan döndüm. Oyunlar çok zor. Elendiğim için üzülmedim.

Nihat’ın eşi ve çocuğu ağzından düşmüyor. Kızı için onlar için yarışıyor. Nihat çok sakin duruyor ben olsam kavga ederdim. Mustafa doğru dürüst yarışmıyor. Alp onu sırtına alıp tekneye taşıyor. Kalsiyum eksikliği oldu, kollarımda uyuşmalar oldu. Unutkanlık oldu algıda sıkıntı oldu. Çok ciddi sağlıksız bir durum. Çıkar çıkmaz etlere saldırdım. Vücudum et et istiyorum diyordu, 15-20 dakika dişlerimi fırçaladım, ilk gecce kapalı bir yerde uyuyamadım, İstanbul’da ilk gecce yine uyuyamadım.

Benim gözlerim her zaman torbalıdır, ben onlardan çok mutluyum. Arkada otel falan yok yemek de yok. Sizin yanınızda hiçbir şey yok ilkokul çocuğu gibi ihtiyacınız geldi mi söylüyorsunuz. Tuvalet kağıdı yok. Şükretmeyi bilmediğimizi adada anladım. "

Bunlarda ilginizi çekebilir: