SİBEL'DEN AÇIKHAVA'DA BACAK ŞOV

Sibel Can, yeni albümü "Benim Adım Aşk" ile başladığı konser programının Harbiye Açıkhava ayağında sevenlerine müzik ziyafeti sundu. Konsere damgasını vuran ise sanatçının derin yırtmaçlı kostümleri oldu.

Magazin

SİBEL'DEN AÇIKHAVA'DA BACAK ŞOV

Sibel Can, saatler 21.00'i gösterdiğinde sahnedeydi. İzleyicisinin karşısına 12 yıl önce giydiği siyah taşlı elbiseyle çıkan sanatçı, ilk olarak "Benim Adım Aşk" isimli yeni albümünün çıkış parçası "Çantada Keklik"i seslendirdi. Konserin ilk bölümünde şarkıcı dostları da sahnede ona eşlik etti. "Eğer İstersen" ve "Ah İstanbul" şarkılarına klarnetiyle renk katan Hüsnü Şenlendirici, büyük alkış aldı. İkili, şarkı arasında birbirlerine övgüler yağdırdı. Konserin bir diğer sürpriz konuğu ise Gülşen'di. Can, yeni albümünde yer alan ve sözü, müziği Gülşen'e ait olan "Başı Bağlı" şarkısını ve "Çakmak Çakmak"ı onunla birlikte seslendirdi. Albüme adını veren şarkının sahibi Ayla Çelik de Can'a sahnede eşlik eden isimlerdendi.
Oğlunun doğum gününü kutladı

Bir gün önce Duman konserinde dinleyiciyi rahatsız eden ses düzenindeki problem, Can'ın sahnesinde de devam etti. Şarkıların çoğunda sözler anlaşılamadı. Can hayranları da bu duruma alkışlarla tepki gösterdi. Buna rağmen gece boyunca temposunu düşürmeyen Sibel Can, aksaklıkları renkli şovuyla kapamaya çalıştı.

Derin yırtmaçlı kıyafetler tercih eden Can, hareketli şarkılarda oryantal şovlarıyla alkış topladı. Sibel Can, sahnede oğlu Emir'in de doğum gününü kutladı ve ona "İyi ki doğdun, iyi ki seni doğurmuşum anneciğim" diyerek "İyi ki Doğdun" şarkısını söyledi. İlk yarıda iki farklı kostümle izleyici karşısına çıkan Can, "Oyunbaz", "Eziyet", "Kıskıvrak", "Ebedi Sevgili", "Orta Şekerli", "Kalbimin Kıyıları" isimli şarkılarını seslendirdikten sonra konsere ara verdi.Nine oluncaya kadar sahnedeyim

Sibel Can, konserde yalnızca kendi parçalarını değil, sevilen Türk sanat müziği eserlerini de seslendirdi. İkinci yarıya da "Senede Bir Gün" ile başladı. "Şimdi Uzaklardasın", "Nasıl Geçti Habersiz", "O Ağacın Altı", "Gözlerin Bir İçim Su", "Sabır Taşı", "Lale Devri", "Aşkımız İçin", "Benim Yerime de Sev", "Zaman Kötü" gibi sevilen şarkıları söyleyen Can, bir ara dinleyicilerin arasına karıştı. "Nine oluncaya kadar sahnede olmak istiyorum" diyen şarkıcı, yaz boyunca konser programının devam edeceği müjdesini verdi. Can, ikinci yarıda da iki farklı kostüm giydi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: