Sıla: Ben zoru seçtim!

Instagram'dan bir paylaşımda bulunan Sıla, "Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim. Avazım çıktığı kadar bağırıp, susan binlerce kadının sesi olmak istedim. O kadınların yaşadığı ne varsa yaşadım!" dedi.

Magazin

Sıla: Ben zoru seçtim! Sıla'nın Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiasıyla açtığı mahkeme bugün sonuçlandı. Kural üç ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ceza ertelendi. Mahkemenin ardından adliye çıkışı açıklamalarda bulunan Sıla ardından da Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Ahmet Kural'a hapis cezası!

Ahmet Kural'a hapis cezası!Sıla paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var” demiştim birkaç ay önce. Çok örselenmiş çok kırılmıştım. Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim. Avazım çıktığı kadar bağırıp, susan binlerce kadının sesi olmak istedim. O kadınların yaşadığı ne varsa yaşadım! Yalanlar, iftiralar, algı operasyonları, toplum değerleri üzerinden beni sosyal lince kalkışmalar… Ama ben tek bir şeye, adalete yani doğruya güvenmeyi seçtim. Yalansız dolansız, bazen başıma geleni anlatırken çakıl taşları yutarak ama hep adalete inanarak ve sessiz kadınların gözlerinden güç alarak! Bugün, Adalet Sarayı’nın önünde konuşurken yine binlerce kadındık. Bu süreçte yanımda olan, sesim olan herkese çok teşekkür ederim. Ben yine yaşadıklarımdan bir şeyler öğrenmeye ama yine hayatı bildiğim gibi, kimseden korkmadan yaşamaya devam edeceğim… Hiçbir haksızlık karşısında sessiz kalmayarak…


Sıla: Her şey yalan dolan

Sıla: Her şey yalan dolan

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: