SILA: DEDİKODU YAPTIM AMA HEPSİ SEVİYELİYDİ!

Bu yılın ilk aylarında çıkardığı ‘Konuşamadığımız Şeyler Var’ adlı albümüyle müzik dünyasında fırtına gibi esen popçu Sıla, kişisel internet sitesinde köşe yazıları yazmaya başladı. ‘Köşe Yastığı’ adını verdiği köşesinde, hayata dair düşüncelerini paylaşan Sıla, özel hayatını anlattı...

Magazin

SILA: DEDİKODU YAPTIM AMA HEPSİ SEVİYELİYDİ! Sitenizde iki tane köşe yazınız var. Neden devamı gelmiyor?

O kadar yoğun bir tempoyla boğuşuyorum ki, yazdıklarımı siteye geçirmek için bile zamanım kalmıyor.

“Hata yapın, kir tutun” diyorsunuz sözlerinize başlarken... Risklere meyilli ama bundan hiç tedirginlik duymayan bir Sıla mı var karşımızda?


Risk almadan doğru dürüst hiçbir şeye ulaşmıyorsunuz bu hayatta. Gözü kara bir tipim ben de. Evet, ayağımın yere basmasına çok önem veriyorum ama bunun yanı sıra olayların üstüne gitmek, kendimi zorlamak kıymetli bir şey.

DEĞİŞKEN BİRİYİM
İkizler burcu genelde korkutur... Bu genellemenin içinden bir pay çıkarıyor musunuz kendinize?


Korkutur mu? Farklı olmak da bir farklılıktır diye düşünüyorum . Çok korkacak bir şey yok! İkizler burcunun bazı özelliklerini de taşıdığımı düşünüyorum ama iyi yanlarıyla kötü yanlarını bastırmaya çalışıyorum. İkizler burcundakiler, komik ve neşelidir.

Bir erkeğe yaptığınız en büyük dengesizlik neydi?

Her şey yolundayken “Ben gidiyorum” demek sanırım. Karar verdikten sonra da bir daha sorgulamam. “Galiba yanlış yerdeyim” diye hissettiğim anda bitmiştir.

ARIZALARI SEVMİYORUM
Sizinle birliktelik yaşayan bir adam kaç kadınla birliktedir?

Ciddi, komik, agresif, uysal, ev hanımı, şarkıcı bir kadın...

Önce hangisi ilgi çekiyor ya da hangisi sıkıyor size göre?

Herhalde ciddi tarafım sıkıyordur. Hepsini dengelemeye çalışıyorum ama. Karşı tarafa antipatik gözükmek istemem. Daha doğrusu kendime bunu dedirtmem!

Bu sırada karşınızdaki kişi hep tek bir kişi mi olmalı peki?

O da biraz farklı olursa, iyi olur. Çünkü tek yönlülük sıkıcı.

İlişki monotonlaştığında ne yapıyorsunuz?

Ya bir süre duruyorum ya da kaçıyorum.

Arızayı sever misiniz?


Eskiden severdim ama şimdi o kadar sevmiyorum. Mutlaka tartışmalar olur ilişkide ama saygısızlık boyutuna gelenlerden hoşlanmam. Her şey medeni olmalı.

Bugüne kadar sizi en iyi şekilde dizginleyen kişi kimdi?

Kendim. Annem bile değil...

DEDİKODU YAPTIM AMA HEPSİ SEVİYELİYDİ!

Mesafeli ve ciddi görünümünüz yavaş yavaş kayboluyor. Bize alışıyor musunuz yoksa değişiyor musunuz?

Aslında ikisi de. Alışılmadık bir duruştu belki de benimki. Biraz da kendimi koruma amaçlı bir gard almıştım. Bazılarına antipatik, bazılarına haklı bir tavır olarak geldi bu durum. Sınırların önemli olduğunu düşünüyorum.

Kalabalık ve çok yalanın döndüğü bir piyasadayız. Yapacak çok şey olmasına rağmen, laf döndürmeyi seven bir ortam var. Ben de kendimi bundan uzak tutmaya çalışıyorum. Yapım böyle... Beni şimdi anlamaya başladı birçok kişi.

Hiç dedikodu yapmadım diyebilir misiniz peki?

Diyemem, çok yaptım. Ama hepsi seviyeliydi.

HER YERDE MELANKOLİĞİM
Melankolik olduğunuzu da bazen ifade ediyorsunuz. Sizi o ruh haline sokmayacak bir yer ya da zaman var mı?

Melankolik olmayacağım bir ortam olduğunu düşünmüyorum. İnsanın içine bir kere düşüğü zaman çıkamıyor zaten. Tatildeyken, sevdikleriniz yanınızdayken bile bunu yaşayabilirsiniz. Çok sınır tanıyan bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Sırtınızdaki melek dövmeleri değişkenliğinizi yansıtıyormuş, Birini şeytan olarak mı resmettiniz?

Şeytan değil. Yakından yüzlerine baktığınızda birinin muzip, birinin de munis olduğunu görürsünüz. Bunu yaptırma nedenim de bazen bir tarafımın “Hadi kalk gidelim”, bir tarafımın da “Yok otur” demesi...

Doğulu kardeşler sizin hayatınıza girmeseydi, kariyer yolculuğunuz nasıl olurdu?

Kenan ve Ozan, zaman zaman bana benden daha fazla inandılar. Efe Bahadır da öyle... Onlar olmasaydı, daha farklı şeyler olabilirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: