Sıla günler sonra...

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden ve gündemden günlerce düşmeyen Sıla, sosyal medya sessizliğini 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bozdu.

Magazin

Sıla günler sonra... Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayette bulunan ve Kural'la mahkemelik olan Sıla, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla geçtiğimiz yıl çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Sıla, hayatını kaybeden öğretmeniyle ilgili yazdığı satırlarıyla takipçilerini duydulandırdı. İşte o paylaşım:

"İzmir burası. Geçtiğimiz yıl. Tüyap Kitap Fuarı. Şiir kitabımın imza günü için oradayım. Soldaki Birol hocam (Birol Can). Sağdaki İsmail hocam (İsmail Uymur). Birol hocama uzun ömürler nasip olsun, İsmail hocamı, hocamızı bu sene kaybettik. Din kültürü ve ahlak bilgisi dersimize girerdi ve hayatı anlatırdı. Filozof olduğunu düşünürdük. Teneffüslerde sohbet etmek için yakalamaya çalışırdık koridorlarda. Engin bir öngörü, derin bir sezi, derya deniz bir sevgiyle bakardı, gördüğünü görürdük. Şanslıydık! Bir de jilet gibi giyinirdi, her zaman şık. O gün imza gününde bana baktı dedi ki: 'Sıla, çok iyisin ha!' Mahçup olup, sadece sarılabildim. Sağol canımın içi İsmail hocam. Nur içinde yatsın o altın kalbin. Sayende ne çok şey öğrendik. Ve tüm öğretmenlerimiz, sayenizde o kadar çok şey değişebilir ki. İyi ki varsınız. Başöğretmeniz Mustafa Kemal Atatürk ışıklarda yat.Tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.Canım İsmail hocam, öğrencilerin seni hiç unutmayacak. Söz!"


Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!

Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!



Sıla o davayı kazandı!

Sıla o davayı kazandı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: