Sıla ile Ahmet Kural davasında yeni gelişme!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği gerekçesiyle mağdur olan ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun davasına müdahil olmak için, mahkemeye başvurdu.

Magazin

Sıla ile Ahmet Kural davasında yeni gelişme! İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlayacak olan yargılamaya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı müdahil olmak için dilekçe verdi. Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Bakanlık avukatı tarafından dosyaya sunulan müdahil dilekçesinde, şu ifadelere yer verildi:

"Sıla gibi mağdur her kadın ve çocuğa yönelik şiddet eylemleri nedeniyle açılan kamu davlarına Devlet adına mağdur olanların yanında bulunmak Bakanlığımızın görev yetki ve sorumluluğumuzdur. Bu davada Sıla'nın yanında olmak için davaya müdahil olmak istiyoruz"

Sıla'ya ne oldu?

Sıla'ya ne oldu?Ahmet Kural - Sıla davasının geçmişi

Sanatçı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz aylarda avukatı ile adliyeye gelerek beraberlik yaşadığı oyuncu Ahmet Kural tarafından darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikâyetçi olmuştu. İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu tarafından Sıla'nın şikâyeti sonrası başlatılan soruşturma kapsamında Ahmet Kural'ın ifadesi alınmıştı.

Sıla derin bir

Sıla derin bir "oh" çekti!
Kural ifadesinde yaşanan darp olayını doğrulayarak birbirlerini hırpaladıklarını ileri sürmüştü. Dosya 'uzlaştırma' bürosuna gönderilmiş fakat taraflar uzlaşmayı reddetmişti. Savcı tarafından oyuncu Ahmet Kural hakkında "hakaret, tehdit ve basit yaralama suçlarından 1 yıl 4 aydan 5 yıla kadar hapis talep edildi.

Sıla ve Ahmet Kural davasında iddianame kabul edildi!

Sıla ve Ahmet Kural davasında iddianame kabul edildi!Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Sıla'yı daha önce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan destek gelmişti. Sıla'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Selçuk, şiddete karşı sessiz kalmadığı için 38 yaşındaki şarkışa teşekkür etmiş ve toplumun her kesimininin şiddetle mücadelede kararlı olduğunu ve bakanlık olarak şarkıcının yanında olduklarını ifade etmişti. (Kaynak: ntv.com.tr)

Sıla'nın asistanı o gecceyi anlattı!

Sıla'nın asistanı o gecceyi anlattı!İddianamede şoke eden ifadeler!

İddianamede şoke eden ifadeler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: