Sıla, kendini alışverişe verdi!

Yakında çıkacağı yurtdışı tatili için Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıkan Sıla, alışveriş turunu 4 saatte tamamladı.

Magazin

Sıla, kendini alışverişe verdi! Yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu sevgilisi ile yolları ayrılan Sıla, önceki gün Nişantaşı’nda alışverişteydi. Ünlü şarkıcının mağaza turu 4 saat sürdü. Sıla, önceki gün alışveriş için Nişantaşı'ndaydı. Ünlü şarkıcının ilk durağı ayakkabıcı oldu. Çok sayıda ayakkabı denedikten sonra birinde karar kılıp satın alan Sıla, oradan tekstil mağazasına geçti, hem günlük hem de abiye kıyafetler seçti. Son mağazadan da yakında çıkacağı yurtdışı tatili için kar kıyafetleri alan Sıla, alışveriş turunu 4 saatte tamamladı.

Barış yolu kapandı
Çıkışta habercilerle sohbet eden Sıla, eski sevgilisiyle ilgili soru gelince “10 yıldır özel hayatımla ilgili konuşmadım, yine konuşmayacağım” dedi. Sıla, “Barışma ihtimali var mı?” diye sorusuna “Hayır!” cevabıyla noktayı koydu. Sıla, alışveriş sırasında karşılaştığı Sevim Emre ile bir süre sohbet etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: