SILA ÜÇÜNCÜ KLİBİNİ DE ÇEKTİ!

Türk pop müziğinin sesi ve yazdığı şarkılarla en başarılı temsilcilerinden olan SILA, geçtiğimiz yılın sonunda çıkardığı "Konuşmadığımız Şeyler Var" albümünün 3. video klibini çekti.

Magazin

SILA ÜÇÜNCÜ KLİBİNİ DE ÇEKTİ! Albümü müzikseverlerle buluştuğu andan itibaren müzik listelerinin ve dijital satış platformlarının zirvesindeki yerini alan Sıla, albümdeki şarkılarının teker teker kliplendirmeye devam ediyor...

Dinleyicilerden gelen istekler doğrultusunda tüm şarkılarını kliplendirmeye çalıştığını belirten Sıla "Bir albüm hazırlıyorsunuz ve bunu dinleyicilerle buluşturuyorsunuz; bazen kendi hayatınızdan bazen de başkaların hayatından esinlenerek kendi dilinizde anlattıklarınızın milyonlarca insanda hayat bulması tarif edilemez bir duygu. Biz de artık bizden çıkıp başkalarında hayat bulan bu şarkıları olabildiğince hikayelendirmeye çalışıyoruz. “Kafa” herkes gibi bende de bir gitme hissi uyandırıyordu. Yazın kendini hisettirdiği bu günlerde koca bir kışın verdiği yorgunluğu atmak için her ne kadar ben fırsat bulup yapamayacak olsam da yapılabilecek en güzel şey tatile gitmek. Biz şimdilik klipte bu tatili yaptık ama inşallah herkes fırsatını bulup tatile gidebilir dedi.

HERKES BU KLİPTE ...

Tamer Başaran yönetmenliğinde 2 günlük bir çalışma ile çekilen klipte Sıla'nın orkestrasından, menajerine , vokalistinden arkadaşlarına kadar herkes rol alıyor. Hd kamera ile çekilen klip HEYBELİADA, BÜYÜKADA VE SUADİYE SAHİL’de çekildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: