Sıla uzlaşmak istemedi!

İşletmecilerden “Ben Sıla’nın menajeriyim” diyerek 25 bin lira aldığı iddiasıyla yargılanan Ali Şenol’dan Sıla şikayetçi olmuştu ve şarkıcı uzlaşmak da istemedi.

Magazin

Sıla uzlaşmak istemedi! Şarkıcı Sıla’nın menajeri olduğunu söyleyen Ali Şenol, bir eğlence merkezinin işletmecisi Orhan Yılmaz’dan 25 bin lira aldı. Şenol, bu para karşılığında Sıla’nın eğlence mekanında sahne alacağını söyledi. Sıla, belirtilen tarihlerde sahneye çıkmayınca Yılmaz, Şenol’a “tehdit” suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Ali Şenol, hakkında kısa bir süre sonra da şarkıcı Sıla, “dolandırıcılık” suçundan şikayetçi oldu. Sıla, avukatı Rezan Epözdemir şikayet dilekçesinde “Şüpheli Ali Şenol müvekkilimin adını kullanarak haksız kazanç elde etmiştir. Müvekkilimin toplumdaki güvenilirliği zedelenmiştir. Müvekkilim ile şüpheli arasında hiçbir hukuki bağ yoktur. Müvekkilim şüpheli Ali Şenol’u tanımamaktadır” ifadelerine yer verdi.

Sıla’nın cilt sorunu!

Sıla’nın cilt sorunu!Ali Şenol hakkında “dolandırıcılık” suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle ikinci kez dava açıldı. Şikayete bağlı suç olduğu için dosya uzlaştırma bürosuna gönderildi. Ancak Sıla, şikayetinden vazgeçmedi ve bir sonraki davada yer alacağını, uzlaşmak istemediğini avukatı aracılığıyla iletti.

Sıla engeli bastı!

Sıla engeli bastı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: