Sıla ve Ahmet Kural davasında flaş gelişme!

Şarkıcı Sıla'nın kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında başlatılan soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Kural’ın avukatının olaydan sonra çekildiği belirtilen görüntüleri delil olarak sunmasının ardından dosya yeniden Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’na gönderildi.

Magazin

Sıla ve Ahmet Kural davasında flaş gelişme! Sıla'nın şikayeti üzerine açılan soruşturma dosyası geçen günlerde Uzlaştırma Bürosu'na gönderilerek tarafların uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulmuştu. Sıla ise uzlaşmayı reddetmişti. Ahmet Kural'ın avukatı ise dün dosyaya Sıla'nın olaydan 18 saat sonraki görüntüleri ve ikili arasındaki kavganın yan binadan duyulamayacağına ilişkin bilirkişi raporunu Uzlaşatırma Bürosu Savcılığı'na sundu.


Uzlaştırma Bürosu savcılığı dosyaya sunulan görüntülerin yeni delil kapsamında olduğunu belirterek, görüntülerin incelenmesi için dosyayı yeniden Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'na gönderdi. Dosyanın incelenip tekrar uzlaştırma savcılığına gönderileceği, savcılığında buna göre iddianame hazırlayacağı öğrenildi.

Sıla, Ahmet Kural ile uzlaşmak istemedi!

Sıla, Ahmet Kural ile uzlaşmak istemedi!Sıla’dan Ahmet Kural’a ince gönderme!

Sıla’dan Ahmet Kural’a ince gönderme!Sıla günler sonra...

Sıla günler sonra...Sıla o davayı kazandı!

Sıla o davayı kazandı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: