Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!

Şarkıcı Sıla, geçen haftalarda Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia ederek davacı olmuştu. Soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı ve soruşturma dosyası Uzlaştırma Bürosu'na gönderildi.

Magazin

Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı! Ünlü şarkıcı Sıla, geçen hafta Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia ederek avukatı Rezan Epözdemir ile adliyeye gitmiş ve Kural'dan şikayetçi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural'ın da ifadesi alınmış, tarafların avukatlarından ardı ardına açıklamalar gelmişti. İkili arasındaki olayda yeni bir gelişme yaşandı. Savcılık, "kasten yaralama", "tehdit", "hakaret" suçlarından yürütülen soruşturma dosyasını, Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi. Böylece Uzlaştırma Bürosu'nda Sıla ve Ahmet Kural tek tek çağırılarak uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulacak.

Taraflar uzlaşırsa soruşturma dosyası takipsizlik kararıyla kapanacak ancak uzlaşmazlarsa "Kasten yaralama", "tehdit", "hakaret" suçlarından toplam 5 yıla kadar hapis istemiyle Ahmet Kural hakkında dava açılabilecek. Soruşturmaya ilişkin son kararı ise Uzlaştırma Bürosu Savcılığı verecek.

Sıla o davayı kazandı!

Sıla o davayı kazandı!Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!Sıla'nın avukatından Ahmet Kural'a yanıt!

Sıla'nın avukatından Ahmet Kural'a yanıt!Ahmet Kural'a büyük şok!

Ahmet Kural'a büyük şok!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: