Sıla ve Hazer Amani’nin yemek görüntüsü de ortaya çıktı

Ünlü şef Hazer Amani ve şarkıcı Sıla'nın bugün basına yansıyan görüntüleri olay oldu. İkilinin Sarıyer'de bir et lokantasında baş başa yemek yerken çekilmiş görüntüleri de ortaya çıktı.

Magazin

Sıla ve Hazer Amani’nin yemek görüntüsü de ortaya çıktı Sıla ve Hazer Amani'nin görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Beşiktaş'ta bir otomobilin içinde sarmaş dolaş görüntülenen ikili, o gecce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bıraktı. Görüntülerin bugün basına yansımasının hemen ardından Hazer Amani, yakın zamanda ekranda olacak bir projeyi görüşmek üzere buluştuklarını ve sadece bir iş görüşmesi olduğunu söyledi. Arabadaki baygın görüntüleri hakkında bir yorumda bulunmayan Amani eşiyle bir sorunu olmadığını Sıla’nın da kendi eşiyle tanışmadığını açıkladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Olay yaratan görüntülere ilk açıklama!

Olay yaratan görüntülere ilk açıklama!MEKANDAKİ YEMEĞİN GÖRÜNTÜSÜ DE ORTAYA ÇIKTI!

Ve ikilinin o gecce gittikleri Sarıyer'de bulunan et restoranından görüntüler de ortaya çıktı. Sözcü'nün ulaştığı görüntülerde Sıla ve Hazer Amani'nin baş başa yemek yedikleri görülüyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: