Sıla’dan Ahmet Kural’a ince gönderme!

Oyuncu Ahmet Kural’la yaşadığı şiddet olayından sonra uzun süredir sahneye çıkmayan ünlü şarkıcı Sıla, ilk kez Aile Hekimleri için Antalya’da sahneye çıktı.

Magazin

Sıla’dan Ahmet Kural’a ince gönderme! Sıla önceki akşam, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF tarafından 9.su gerçekleştirilen Uluslararası Katılımlı Aile Hekimleri Kongresi'nde sahne aldı. Sıla, sahnede kendisini dinlemeye gelen sevenlerini büyüledi.

Ve Sıla ortaya çıktı! Bakın kiminle bir araya geldi?

Ve Sıla ortaya çıktı! Bakın kiminle bir araya geldi?SILA: “BİR AY SONRA İLK KEZ BİRLİKTEYİM”

Konserde açıklama yapan Sıla, “Yaklaşık 1 ay sonra ilk kez sahneye çıkıyorum. Orkestram ile de 1 ay sonra ilk kez birlikteyim. Ama neyse ki sizinleyim, doktorlarlayım” dedi.

Sıla günler sonra...

Sıla günler sonra...SILA’DAN AHMET KURAL’A İNCE GÖNDERME!

Sıla, Ajda Pekkan’ın 1968 senesinde seslendirdiği ‘Boş Vermişim Dünyaya’ isimli şarkısını seslendirirken yaptığı değişiklik dikkatlerden kaçmadı. Sıla, şarkı sözlerinde geçen ‘Ahmet’ ismini ‘Rahmet’ olarak değiştirerek seslendirmeyi tercih etti. Sıla’nın yaptığı bu değişiklik ise Ahmet Kural’a gönderme olarak yorumlandı.

Ziynet Sali: Sabrım taşıyor!

Ziynet Sali: Sabrım taşıyor!Şarkının Sözleri;

Boş vermişim boş vermişim
Boş vermişim dünyaya
Ağlamak istemiyorsan
Sen de boş ver dünyaya

Ahmet (Rahmet) Mehmet Süreyya
Hepsi boş hepsi hülya
Bir gün hayat bitecek
Dersin görmüşüm rüya

(KAYNAK: sozcu.com.tr)

Ahmet Kural'a bir şok da Naz Çekem'den

Ahmet Kural'a bir şok da Naz Çekem'den

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: