Sıla'dan aşk itirafı! Hazer Amani...

Sıla, arabada sarmaş dolaş görüntülendiği ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşadığını itiraf etti.

Magazin

Sıla'dan aşk itirafı! Hazer Amani... Yeni şarkısı 'Karanfil'le adından söz ettiren Sıla, Show TV'de yayınlanan 'Hey Canlı' isimli magazin programına konuştu. Ömür Sabuncuoğlu'nun sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, aşk hayatına dair sorulara da cevap verdi. Sıla, "Kalbiniz dolu mu?" sorusuna, "Benim kalbim hep dolu" cevabını verdi. Şarkıcı, Hazer Amani ile olan birlikteliğini ilk kez açıklarken, "Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyordum. Güzel bir şey yaşıyorum." itirafında bulundu.

Sıla'ya hayran desteği!

Sıla'ya hayran desteği!Ne olmuştu?

Ünlü şarkıcı Sıla geçtiğimiz aylarda adını MasterChef yarışmasıyla duyuran şef Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülenmişti. Otomobilin içinde sarmaş dolaş halleri dikkatlerden kaçmayan Sıla ve Hazer Amani patlayan flaşlara aldırmamış ve araç içerisinde uyumuştu. Sıla'nın evine gittiği ve aşk yaşadığı iddia edilen ikiliden Amani, çıkan haberler sonrası Sıla ile bir proje hakkında konuşmak için bir araya geldiklerini söylemişti.

Sıla:

Sıla: "Yarın gecce yatağımızda uyuyalım mı?"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: