Sıla'dan şok karar! Hayranları destekledi...

Ünlü şarkıcı Sıla, 'Barış Pınarı Harekatı' sebebi ile iki konserini iptal ettiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Kültür-Sanat

Sıla'dan şok karar! Hayranları destekledi... Ünlü şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabından 'Barış Pınarı Harekatı' sebebi ile 11 Ekim ve 12 Ekim'de gerçekleşecek konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

Ünlü şarkıcının bu hareketi, sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Sıla'yı bu hareketi için tebrik etti.

Ünlü şarkıcı'nın sosyal medyada yaptığı paylaşım ise şöyle;
"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştiricİ gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebekler, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca Coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum. Seyircilerimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Sıla GENÇOĞLU"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: