Silah kayıtları ortaya çıktı!

Arda Turan ve Berkay Şahin olayının polis raporu ortaya çıktı.

Magazin

Silah kayıtları ortaya çıktı! Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında Emirgan’daki özel bir mekanda yaşanan kavga sonrasında Beşiktaş’taki bir hastaneye taşmıştı. İddialara göre, kavgada burnu kırılan Berkay'ın hastaneye gitmesinin ardından Arda Turan ve arkadaşları hastaneye gelmiş ve burada kısa süreli bir tartışma yaşanmıştı. Bu olay polis raporlarına da yansıdı.

Savcılık Arda Turan için harekete geçti!

Savcılık Arda Turan için harekete geçti!Arda Turan ve beraberindekiler hastaneden ayrıldıktan sonra olay yerine gelen polis ekiplerinin tartışmaların yaşandığı katta yaptığı incelemelerde fotokopi makinesinde bir mermi çekirdeği bulundu. Polis, mermi çekirdeğini incelemek için emniyete götürdü. Raporda şu ifadelere yer verildi:

"ARNAVUTKÖY
SUÇ
KASTEN YARALAMA – TEHDİT
Olay Özeti
10.10.2018 Günü saat:13.30 Sıralarında idaremiz Liv hospıtıl hastanesinde Silah ile ateş etme olayı olduğu bildirilmesi üzerine hastaneye geçilmiş, burada görevliler ile yapılan görüşmede 10.10.2018 günü Saat:05.30 Sıralarında Arda TURAN ile Berkay ŞAHİN isimli şahıslar Hastanenin Acil servisine geldikleri, Şahısların alkollü ve gergin oldukları Arda TURAN isimli şahsın belinde kabarıklık olduğu Özel güvenlik görevlileri tarafından gözlenmiş, şahıslar görevillere hitaben her hangi bir olumsuzluğun olmadığını söylemişler ve Acile yakın yerde olan Cekap Servisine girmişler, burada konuştukları esnada M.D. isimli şahıs hastaneye gelmiş, şahıslar kendi arasında zaman zaman yüksek ve alçak sesle tartıytıkları,daha sonra Berkay ŞAHİN isimli şahsın muayenesi yapılmış, adlı rapor düzenlenmiş, ayrıca şahısların tartıştığı yerin çalışanları mesai başladığında zeminde ve Fotokopi cihazında isabet ile mermi çekirdeği bulmuş, ancak yaşanan tüm olaylar her hangi bir polis merkezine bilgi verilmemiş, 10.10.2018 tarih ve 07.45 Saatli adli rapor incelendiğinde Berkay ŞAHİN isimli şahsın burnunun mkırık olduğu tespit edilmiş ,hastane görevlilerinin Arda TURAN isimli şahsın muayene edilmemiş olduğu tarafımıza beyan edilmiştir. Olay esnasında Hastanede Amir konumunda Özel güvenlik görevlisi H.A. isimli şahsın olduğu anlaşılmış, Hastanenin Kamera görüntüleri incelendiğinde Arda TURAN isimli xşahsın elinde Siyah renkli tabanca olduğu izlenmiş, Silahın ateş alma anı kamerada tespit edilememiş, olayın gerçekleştiği zeminde yerde bir isabet, Fotokopi makinesinde bir adet, ayrıca bir adet mermi çekirdeği olay yeri inceleme ekibi tarafından muhafaza altına alınmıştır. Kasten yaralama olayının Sarıyer ilçesi Emirgan Mahallesi Saf saf sokak N:39 Sayılı içkili eğlence yerinde gerçekleştiği tespit edilmiştir. Olay günün Beşiktaş C.Savcısı U.K.' na anlatılmış,Kasten yaralama Silahla tehdit Ceraim verilmesi Arda TURAN isimli şahsın yakalanması, Tabancanın bulunması için çalışma yapılmasını ,Berkay ŞAHİN in Müşteki eşi Özlem ŞAHİN in ve M.D. isimli şahısların Bilgi sahibi olarak ifadelerinin alınması, olay yeri inceleme yapılmasını, Kamera görütülerinin alınmasını, hastanade olaya tanık olan personelin bilgi alınmasının yapılmasını, Müşteki Berkay ŞAHİN in eşi olan Özlem ŞAHİN in beyanında Cinsel taciz mevzusu geçir ise bu konu ile ilgili tekrar C.Savcısından talimat alınmasını, konu ile ilgili gelişme olur ise tekrar C.Savcısından talimat alınmasını talimatlarını vermiş, Ayrıca talimatın devamında Hastanenin Özel güvenlik görevlisi H.A. isimli şahsa Suç bildirmemekten ayrı bir tahikat evrakı hazırlanmasını ikmalen gönderilmesi talimatlarını vermiştir. Müşteki Berkay ŞAHİN in Hastaneden darp edildiğine dair Doktor raporu temin edilmiş, tahkikata başlanmıştır"

Gizem Barlak'tan Arda Turan iddiası!

Gizem Barlak'tan Arda Turan iddiası!Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'dan ilk açıklama!

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'dan ilk açıklama!Sebebini de açıkla Arda!

Sebebini de açıkla Arda!"Öldür beni karın olduğunu bilmiyordum!"Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: