Sıla'nın asistanı o gecceyi anlattı!

Oyuncu Ahmet Kural’ın, sanatçı Sıla Gençoğlu’nu darp etmesine ilişkin soruşturma dosyasındaki ifadeler olay geccesi yaşananlara ilişkin önemli detaylar içeriyor. Sıla’nın asistanı Rüçhan Hande Kızıl da tanık olarak verdiği ifadesinde Sıla’nın o gecceki halini ve kendi gözlemlerini anlattı.

Magazin

Sıla'nın asistanı o gecceyi anlattı! Rüçhan Hande Kızıl’ın ifadesinde dikkat çeken bölümler şöyle:

‘Sıla Hanım’ın asistanı ve stil danışmanıyım. Sıla’nın o gün Ahmet Kural ile görüşeceğini biliyordum. Kendisinin o gün giyeceği kıyafetleri ben seçtim. Kendisine beyaz gömlek, deri bir pantolon, siyah bir trençkot ve siyah ayakkabı tercih etmiştim. Bunları giyerek Ahmet Kural ile buluşacaktı. Ben Beşiktaş’taki kendi evimde kaldım. Sabaha karşı 05.00 gibi beni aradı. ‘Geliyorum’ diyerek telefonu kapattı. Merak ederek tekrar aradım. ‘Mahmut'layım, geliyorum’ diyerek tekrar kapattı. 15-20 dakika sonra evime geldi. ‘

İddianamede şoke eden ifadeler!

İddianamede şoke eden ifadeler!'DÜĞMELERİ KOPMUŞ, DERİ PANTOLONU YIRTILMIŞTI'

‘Eve geldiğinde üzerindeki beyaz gömleğin düğmeleri kopuk, yakasında yırtık ve kan izi vardı. Deri pantolonunda yırtılma vardı. Trençkotta da yırtık vardı. Kapıda iken yüzünün sol tarafındaki şişliği gördüm. Deri pantolonundaki yırtık kalça kısmına doğru idi. Trençkottaki yırtık Sıla’nın arka tarafında, kalça bölgesinde idi. Gömleğin kopan düğmeleri de Sıla’nın göğüs bölgelerine denk geliyordu.'

Ahmet Kural'ın 5 yıl hapsi istendi!

Ahmet Kural'ın 5 yıl hapsi istendi!'KÜPE KULAĞINA BATMIŞ'

'Sıla’yı evin salon kısmına davet ettim. Neler olduğunu sordum. Yüzünün sol göz çevresinde şişlik, kızarıklık ve morluk vardı. Kulağının arkasında küpenin batması ile oluşan küçük kanamalar vardı. Yüzündeki ödem için buz getirdim. Bu sırada Sıla, Ahmet Kural ile yaşadıklarını anlatıyordu. Sıla, kulaklarının uğuldadığını, Ahmet Kural’ın kulağına ve yüzüne vurduğunu, saçından tutup başını duvara vurduğunu, kollarına ve omuzlarına vurduğunu, birkaç kere evden çıkmaya çalıştığını ama Ahmet Kural’ın kendisini çekiştirip engel olduğunu, yerde iken de tekme vurduğunu söyledi. Kendisine gri bir tişört ve eşofman altı verdim.' (hurriyet.com.tr/ Musa Kesler)

Ahmet Kural'a bir şok daha!

Ahmet Kural'a bir şok daha!Sıla, Ahmet Kural ile uzlaşmak istemedi!

Sıla, Ahmet Kural ile uzlaşmak istemedi!Sıla'nın avukatından bir açıklama daha geldi!

Sıla'nın avukatından bir açıklama daha geldi!Sıla, hepsini takipten çıkardı!

Sıla, hepsini takipten çıkardı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: