Sıla'nın gizemli arkadaşı!

2 hafta önce çekilmiş olduğu öne sürülen resimlerde Sıla, bir erkek arkadaşı ile samimi görüntüler veriyor. Erkek arkadaşı, Sıla'nın omzuna kollarını atıyor. İkilinin bu görüntüleri ''Yeni sevgilisi mi?'' dedirtti.

Magazin

Sıla'nın gizemli arkadaşı! Sıla Gençoğlu'nun bir kaç gün önce Hazer Amani ile bir aracın içinde çekilen görüntüleri olay olmuş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sıla o görüntüler hakkında konuşmasa da Hazer Amani açıklamalarda bulunmuş ve Sıla'yla bir proje için görüştüklerini söylemişti.

Fatih Altaylı'dan Hazer Amani'ye olay sözler!

Fatih Altaylı'dan Hazer Amani'ye olay sözler!Bugün ise Sıla'nın başka bir beyefendiyle fotoğrafları sosyal medyaya düştü. Snobmagazin'in haberine göre İkili, bir restaurant'ta hem yemek yedi hem de uzun uzun sohbet etti. Bir ara yerinden kalkan gizemli beyefendi, Sıla Gençoğlu'nun yanındaki sandalyeye oturdu. Sıla Gençoğlu'nun düşünceli oluşu gözlerden kaçmadı.Görüntülerin 2 hafta önce çekildiği öğrenildi.

Hazer Amani’den Sıla açıklaması!

Hazer Amani’den Sıla açıklaması!İŞTE O FOTOĞRAFLAR:

Hazer Amani'ye şok! Eşi takibi bıraktı!

Hazer Amani'ye şok! Eşi takibi bıraktı!Sıla-Hazer Amani fotoğrafında flaş detay!

Sıla-Hazer Amani fotoğrafında flaş detay!Bakalım Sıla bu fotoğrafa ne diyecek?

Bakalım Sıla bu fotoğrafa ne diyecek?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: