Sıla'ya hayran desteği!

Adana'da konser veren Sıla, şarkılarına eşlik eden hayranını sahneye davet etti. Sıla'nın yanına gelen genç kadın, "Hep yanındayız, kadının her zaman ayakta dimdik durduğunu gösteren erdemli insan" diyerek şarkıcıya uzun uzun sarıldı.

Magazin

Sıla'ya hayran desteği! Ünlü şarkıcı Sıla, Adana'da Çukurova Üniversitesi'nde sevenleri ile buluşup şarkılarını seslendirdi. Gençoğlu konser verdiği sırada Ayşenur isimli bir hayranının bütün şarkılarına hiç ara vermeden eşlik ettiğini görünce onu "Orada söylemekle olmaz buraya gel" diyerek sahneye davet etti ve çok sevilen bir şarkısını hayranına söyletti.

Ahmet Kural'a hapis cezası!

Ahmet Kural'a hapis cezası!"HEP YANINDAYIZ"

Sıla, hayranı şarkı söylerken de onu cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Şarkı bittikten sonra Sıla'nın hayranı, "Hepiniz adına bir kez daha sarılayım mı çok seviyoruz değil mi, hep yanındayız değil mi, kadının her zaman ayakta dimdik durduğunu gösteren erdemli insan. Tüm kalbimle hepiniz için sarılıyorum" diyerek Sıla Gençoğlu'na sarıldı. Sahnede birlikte şarkı söyleyen Sıla ve hayranı dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Bu durum Gençoğlu'nun bir süre aşk yaşadıktan sonra darp, hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürerek mahkemeye verdiği Ahmet Kural ile yaşadıklarını hatırlattı. Ünlü sanatçı Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşanan bu olaylar sonucunda ise İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi 22 Nisan tarihli duruşmada, şarkıcı Sıla'ya karşı hakaret, tehdit ve kasten yaralama suçlarını işlediği iddiasıyla oyuncu Kural'a 1 yıl 4 ay 20 günlük hapis cezası vermiş ve bu cezayı ertelemişti.

Ahmet Kural terk ediyor!

Ahmet Kural terk ediyor!Ahmet Kural-Sıla davasında flaş gelişme!

Ahmet Kural-Sıla davasında flaş gelişme!Sıla: Ben zoru seçtim!

Sıla: Ben zoru seçtim!Sıla:

Sıla: "Yarın gecce yatağımızda uyuyalım mı?"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: