SİLVİO'DAN REKOR NAFAKA TALEP ETTİ

Veronıca Larıo, çapkınlıkla suçlayıp boşanma davası açtığı İtalya Başbakanı Berlusconı'den yıllık 43 milyon euro nafaka istedi. Berlusconı, 200 bin euro önerdi

Magazin

SİLVİO'DAN REKOR NAFAKA TALEP ETTİ İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ile 9 aydır ayrı yaşadığı eşi Veronica Lario arasındaki boşanma davası önceki gün gizlice başladı. İkili Milano'da, basının dikkatini çekmemek için mahkeme yerine valilik binasındaki bir salonda yargıç nezaretinde yüz yüze görüştü. Taraflar arasında uzlaşma zemini olup olmadığını saptamak amacıyla yapılan ilk duruşmada Veronica Lario, ihanetle suçladığı Berlusconi'den yıllık 43 milyon euro nafaka istedi. Berlusconi bu rakamı fazla bularak, yıllık 200 bin euro önerdi.

'KARIM AŞIRI GURURLU'

Berlusconi ifadesinde Veronica'yı aşırı gururlu olmak ve kendisine güvenmemekle itham etti. Veronica ise Berlusconi'yi kendisine karşı dürüst davranmamak ve ihanet etmekle suçladı. Paylaşılacak gayrimenkullerin ve mal varlıklarının da, taraflar arasında ciddi bir ihtilaf konusu olduğu kaydedildi. Davaya bakan Milano 9. Aile Mahkemesi Başkanı Yargıç Gloria Servetti ise gizli celsenin basına yansıması üzerine yaptığı açıklamada, "Özel yaşama saygı gereği, haberin sızmaması için tüm önlemleri almıştım" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: