SIMAO, DERBİ SONRASI SEVGİLİSİNE KOŞTU!

Beşiktaşlı futbolcu Simao Sabrosa, Portekiz basınından sır gibi sakladığı sevgilisiyle İstanbul’da objektiflere yakalandı.

Magazin

SIMAO, DERBİ SONRASI SEVGİLİSİNE KOŞTU! Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Simao Sabrosa, basından köşe bucak kaçırdığı Portekizli sevgilisiyle İstanbul’da görüntülendi. Türkiye’ye bir haftalığına gelen sevgilisi ve arkadaşını dairesinde ağırlayan Sabrosa, önceki akşam onlarla birlikte bir restorandaydı.

Çıkışta aniden patlayan flaşlarla şaşkına dönen Sabrosa, sevgilisinin elini bırakıp mekânın içine kaçtı. Yıldız futbolcunun imdadına şoförü yetişti. Önce objektiflerin önüne atlayan şoför, daha sonra Sabrosa’nın sevgilisiyle arkadaşını kaldıkları eve götürdü. Simao ise mekândan taksiyle ayrıldı.

Simao Sabrosa’nın sevgilisi, Portekiz’in tanınmış ailelerinden birinin kızı. Aşıkların basından kaçmasının nedeni de bu. Bir diğer neden de, genç kadının ailesinin İstanbul tatilinden habersiz olması...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: