Şımarık çocuğun ezan yalanı!

Ünlü magazin sitesi eonline’ın İngiliz edisyonu Justin Bieber’ın İstanbul’da ezan nedeniyle konserine 2 kez ara verdiğini yazdı! Oysa konsere 2 saat gecikmeyle saat 21.33’te çıkan Bieber, 21.43’te okunan yatsı ezanı sırasında sahnede şarkısını söylüyordu...

Magazin

Şımarık çocuğun ezan yalanı! JUSTIN NE DİYE KÜSÜP GİTTİN
Önceki akşam Türkiye’de ilk konserini İstanbul İTÜ Stadyumu’nda veren Justin Bieber’ın bir ara sahneyi terk etmesi büyük olay oldu. Dünyaca ünlü magazin televizyonu E! Entertainment’ın internet sitesi eonline’ın İngiliz edisyonu sahneye atılan bir bebek nedeniyle küsüp kulise giden Bieber’ın 2 saatlik konserine ezan nedeniyle 2 kez ara verdiğini iddia etti. Site, Kanadalı şarkıcının bu hareketinin Türk hayranlarından büyük övgü aldığını da belirtti.

EZAN SIRASINDA SAHNEDEYDİ
Saat 19.30’da çıkması gereken konsere 2 saatlik bir gecikmeyle 21.33’te çıkan Justin Bieber sahnedeyken sadece yatsı ezanı saatine denk geldi. Saat 21.43’teki yatsı ezanı sırasında ise Bieber sahnede şarkısını söylüyordu. Daha sonra bir ezan olmadığı için genç popçunun hangi ara ezan için konserine ara verdiği merak konusu oldu. Bu arada Justin Bieber hayranlarının uk.eonline.com’daki haberin altına ezana saygısından dolayı övgü dolu mesajlar yazması dikkat çekti.

İstanbul’dan Justin geçti
Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, Garanti Bonus sponsorluğunda, Purple Concerts organizasyonuyla Türkiye’deki ilk konserini verdi. İTÜ Stadyumu’nda sahneye çıkan Bieber, hayranlarının büyük coşkusuyla karşılandı. Gözalıcı kostümleri ve koreografisine, başarılı sahne ışıklandırması ve ses düzenini de ekleyen Bieber, konserin açılışını ‘All Around You’ parçasıyla yaptı. Genç şarkıcıyı izlemeye gelen 30 bini aşkın seyirci arasında, Tansa ve Can Ekşioğlu, Rıdvan Dilmen, Berna Laçin, Tülin Şahin, Barbara Pensoy, Rıfat Elhadef, Mustafa Sandal, Bahar Şer, Nil Karaibrahimgil gibi ünlü isimler de vardı. Konsere giremeyen Justin Bieber hayranları ise konseri İTÜ Stadyumu’na yakın tepelerden seyretti.

ABARTILI GÜVENLİK KIZDIRDI
Organizasyondaki abartılı güvenlik önlemleri nedeniyle birçok biletli seyircinin güvenlik görevlileriyle tartıştığı ve konseri izlemeden evlerinin yolunu tuttuğu da görüldü. 17 Şubat’ta başlayan dünya turnesinin Avrupa ayağının son konserini İstanbul’da veren Bieber, toplamda 18 şarkı ve sahne şovuyla katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı. Müthiş coşkunun yaşandığı konserde ilginç olaylar da yaşandı. Konser sırasında sahneye atılan bir cisim nedeniyle Bieber, sahneyi bir süreliğine terk etti ve bu durumun devam etmesi halinde sahneye çıkmayacağını dile getirdi. Daha sonra genç şarkıcı yeniden hayranlarının karşısına çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: