ŞİMDİ BU GÖRÜNTÜ REYTİNG İÇİN Mİ?

Başka bir konu hakkında konuşurken Antalya'da bir arkadaşıyla kumsalda çekilen görüntüleri yayınlanan Tamer Karadağlı, rahatsız olup tepki gösterdi.

Magazin

ŞİMDİ BU GÖRÜNTÜ REYTİNG İÇİN Mİ? Saba Tümer'in programına konuk olan oyuncu Tamer Karadağlı, Antalya'da arkadaşı Pelin Hızal Smines ile kumsalda çekilen görüntülerin tekrar tekrar gösterilmesine sinirlendi. Tamer Karadağlı, farklı bir konudan konuştuğu sırada ekrana sürekli olarak Antalya'da Pelin Hızal Smines ile kumsalda çekilen görüntülerin verilmesine tepki gösterdi. Fox TV'de aylar önce yayınlanan haberde Karadağlı'nın Smines ile öpüştüğü şeklinde ifadeler yer almış, ancak bunu yalanlayan Karadağlı, hakkını aramak için mahkemeye başvurmuştu.


Programda bu görüntülerin arka arkaya ekrana getirilmesinden rahatsız olan Tamer Karadağlı, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:
Tamer Karadağlı: Bunu hala göstermek size reyting kazandırıyor mu?
Saba Tümer: Yoo.
Tamer Karadağlı: Niye gösteriyorsunuz mesela merak ettim?
Saba Tümer: Göstermeyelim, geçelim. Bize bir şeyden değil yani. O zaten üzerinden geçti onun...
Tamer Karadağlı: Hayır, geçti bir de ama hani başka şeylerden de konuşuyoruz.
Saba Tümer: Kızının resmi varsa onu gösterelim.
Tamer Karadağlı: Yok, şu anda yanımda yok, ama bu benim anlamadığım bir şey. Mesela o daha renkli bir şey. Geliyor insanlar 'bu haber' bilmem ne...
Saba Tümer: Ama onun üzerinden geçti zaten. Hüseyin de diyor ki, ben mi yaptım haberi? Doğru, biz yapmadık haberi.
Tamer Karadağlı: Yoo, zaten yapanlar şu anda yargıda.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: