ŞİMDİ DE EVİNİ KAYBEDİYOR!

Uyuşturucu operasyonunda tutuklanan Deniz Seki 900 bin dolarlık evi eçin talimat verdi.....

Magazin

ŞİMDİ DE EVİNİ KAYBEDİYOR! Seki’nin oturmak için hayalini kurduğu ve aylardır taksitlerini ödediği dairenin anahtar teslimine başlanmıştı

Uyuşturucu kullanmak ve tedarik etmek suçlamasıyla Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevine gönderilen Deniz Seki zor günler geçiriyor. Konser ve reklam anlaşmaları tek tek iptal olan Seki, üç yıl önce taksitle 700 bin dolara satın aldığı İstanbul Maslak’taki Mashattan’da bulunan dairesini satmaya karar verdi. Ailesine talimat veren Seki, inşaatı geçen ay biten ve anahtarlarının teslimine başlanan sitedeki evini 900 bin dolara satılığa çıkarttı. Anne Güler Seki’nin dairenin satışından henüz haberinin olmadığı öğrenildi. Kuruçeşme’de kirada oturan Deniz Seki’nin en büyük hayali Mashattan’daki evinin inşaatı bittikten sonra kendi evinde oturmaktı. Cezaevindeki ilk haftası gözyaşları içinde geçen Seki’yi dün ailesi ziyaret etti. Ailesinden kıyafet isteyen ünlü şarkıcı, yalnızca avukatıyla görüştürüldü. 33 katlı 10 bloktan oluşan Mashattan’da, 9 ayrı tipte 1750 daire yer alıyor. Mashattan’da Beyazıt Öztürk, Özcan Deniz, Emre Altuğ gibi birçok ünlünün dairesi bulunuyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: