Simge: Çok kıskanıyorum!

2018’i Öpücem , Yankı, Üzülmedin Mi? şarkılarının satış ve dinlenmeleriyle 3 Altın Plak alarak kapatan Simge, 2019 konser sezonunu önceki akşam İstanbul'da verdiği konser ile açtı.

Kültür-Sanat

Simge: Çok kıskanıyorum! Yeni yılın ilk konserinde müthiş ve coşkulu bir kalabalık karşısında şimdiye kadar hit olmuş şarkılarının yanı sıra, sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları da seslendiren Simge, Deniz Bedran imzalı kıyafeti ile de kulaklara olduğu kadar göze de hitap etti.

Dinlenme rekorları kıran şarkısı Öpücem’ in klibinde beraber dans ettiği Çağdaş Dans Sanatçısı Köksal Ünal ile sahnede de dans eden Simge, konsere gelen izleyicilere dolu dolu bir gecce yaşattı. Kendisini izlemeye gelen yakın arkadaşı Buray'ı sahne ye alıp birlikte düet de yapan güzel şarkıcı sahnede aslında kıskanç biri olmasa da hayatta sadece iyi şarkıları kıskanan biri olduğunu söyledi.

Simge “İyi bir şarkıyı kaçırdığımda çok kıskanıyorum. Ama o şarkıyı sahnede söyleyince mutlu oluyorum, kıskançlık sahnede bitiyor” cümleleriyle itirafta bulundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: