İrem Sak'ın oynayacağı dizi belli oldu!

Güldür Güldür Show'dan ayrılan ve bir daha komedi oynamayacağını söyleyen İrem Sak, yeni bir diziyle bu sezon ekranlarda olacak. Başarılı oyuncu yeni sezonda Fox TV'de yayınlanacak olan 'This Is Us' adlı dizinin uyarlamasında rol alacak.

Magazin

İrem Sak'ın oynayacağı dizi belli oldu! Geçtiğimiz günlerde İrem Sak'ın Güldür Güldür programından ayrıldığı gündeme gelmiş, güzel oyuncu artık komedi oynamayacağını dile getirmişti. Yeni sezonda beklenmeyen bir gelişmeyle Sak'ın dram türü bir diziyle ekranlarda olacağı açıklanmıştı. Ünlü oyuncunun oynayacağı o dram dizisi belli oldu.

Fox TV için Med Yapım'ın hazırladığı dizi, 'This Is Us' adlı diziden uyarlanacak. Henüz ismi netleşmeyen dizide Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu ve Olgun Toker de oynuyor. Yeni sezonda ekranlarda olması beklenen dizide İrem Sak'ın Olgun Toker'in canlandıracağı karakterin eşini oynayacağı öğrenildi.

İrem Sak: Artık komedi yapmayacağım

İrem Sak: Artık komedi yapmayacağımİrem Sak'tan üzücü haber!

İrem Sak'tan üzücü haber!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: