Simge Sağın: "Önce iş sonra tatil!"

Konser turnesine son gaz devam eden şarkıcı Simge Sağın, son olarak Alaçatı'da sahne aldı. 'Ben Bazen' isimli yeni albümündeki şarkıları seslendiren şarkıcı, giydiği kıyafetle de yürekleri hoplattı.

Magazin

Simge Sağın: "Önce iş sonra tatil!" Bu yaza damgasını vuran 'Ben Bazen' adlı albümü ile adından sıkça bahsettiren Simge, bayramda Alaçatı’da sahne aldı. Sahne performansı ve yeni şarkıları ile hayranlarının kulaklarının pasını silen ünlü şarkıcı, Gülşah Saraçoğlu'nun tasarladığı kıyafetiyle de dikkatleri üzerine çekti.

Konser öncesi muhabirlerin sorularına yanıt veren Simge Sağın, "Bayramdan sonra 'Ben Bazen' albümünde yer alan Sezen Aksu ve Sibel Algan imzalı 'Öpücem' adlı şarkıyı kliplendireceğim" diyerek hayranlarına müjdeyi verdi. Çekimlerin ardından yaz tatiline çıkacağını söyleyen şarkıcı, "Önce iş sonra tatil" dedi. Sağın, bayramı "Umarım bu bayram hepimize barış ve mutluluk getirecek" diyerek kutlamayı ihmal etmedi.

Simge'den iş arası tatil pozları

Simge'den iş arası tatil pozlarıSimge: Çok güzel saç kesiyorum!

Simge: Çok güzel saç kesiyorum!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: