Simge Sağın'ın 'şükür' sebebi!

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden gösterilen Simge, yaz başından bu yana Bodrum'da sahne almaya devam ediyor. Altı haftadır Pazar gecceleri sahne alan Simge’nin performansını izlemek isteyenler mekanın rezervasyonlarını günler öncesinden dolduruyor.

Magazin

Simge Sağın'ın 'şükür' sebebi! Türk Pop Müziği’nin en sevilen kadın sesi Simge kışın İstanbul‘da başladığı yazın da Bodrum'da sürdürdüğü Pazar gecceleri sahnelerine ara vermeden devam ediyor. 6 haftadır Bodrum'da izleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Simge’ye tatilciler çok büyük ilgi gösteriyor.


Her hafta bir sonraki haftanın rezervasyonlarını dolduran Simge’nin konseri için sosyal medya hesaplarından “Pazar gününe tüm rezervasyonlarımız dolmuştur. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz…” notunu paylaşan mekan yetkilileri gelen yoğun taleplerden dolayı rezervasyonlarını günler öncesinden kapattıklarını belirtiyorlar.Tüm yazı rakiplerine fark atarak yoğun konser takvimi ile geçiren Simge gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu her fırsatta söylüyor. Yıllar önce bu günlerin hayalini kurduğunu, konserler için ömrü yollarda geçsin diye dua ettiğini söyleyen Simge bugünlere şükrettiğini söylüyor…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: