Simge Tertemiz aldatan eşinden 1 milyon TL istiyor

İşadamı Murat Kadıoğlu'na, Şebnem Schaefer ile yaşadığı yasak ilişki pahalıya mal olacak! Eşi Simge Tertemiz'le boşanma davası süren Kadıoğlu, geçtiğimiz günlerde manken Şebnem Schaefer ile bir gece kulübünde eğlenirken görüntülenmiş, ardından ilişki yaşadıklarını kabul etmişti.

Magazin

Simge Tertemiz aldatan eşinden 1 milyon TL istiyor İşadamı Murat Kadıoğlu'na, iddiaya göre Şebnem Schaefer ile yaşadığı yasak ilişki pahalıya mal olacak! Eşi Simge Tertemiz'le boşanma davası süren Kadıoğlu, geçtiğimiz günlerde manken Şebnem Schaefer ile bir gece kulübünde eğlenirken görüntülenmiş, ardından ilişki yaşadıklarını kabul etmişti.

AYLIK 20 BİN LİRA NAFAKA

Daha önce Kadıoğlu'ndan tazminatsız ve nafakasız boşanmak isteyen Tertemiz, ihanet görüntülerinin ardından bu kararından vazgeçti.

Eşinin mal varlığının tespiti için mahkemeye başvurmaya hazırlanan Tertemiz, 2 yaşındaki oğlu Nail Kayra ve kendisi için ayda 20 bin lira nafaka ile 1 milyon lira tazminat talebinde bulunacak. Tertemiz, konu hakkında "Eskiden 'Aman bitsin, istemiyorum' derdim. Şimdiyse bu saygısızlığının bedelini ödemesini istiyorum" dedi.

Tertemiz, geçen Ağustos'ta eşi Murat Kadıoğlu'nu, kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle terkedip annesinin evine yerleşmişti. Daha önce de evliliğinde sorunlar yaşayan Tertemiz, geçtiğimiz aylarda eşine boşanma davası açmıştı. Kaynak: Sabah'la Günaydın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: