Simge'den Mustafa Sandal'a tepki!

Simge'nin klibinden bir görüntüyü Instagram'dan paylaşan Mustafa Sandal altına "Aç koynunu geliyorum" notunu düştü ve kalp emojisi koymuştu. Simge'nin menajeri, çıkan aşk haberleri üzerine Mustafa Sandal'ı hedef göstererek, "Prim peşinde" dedi.

Magazin

Simge'den Mustafa Sandal'a tepki! Emina Jahovic'ten boşanan popçu Mustafa Sandal'ın adı geçtiğimiz günlerde Simge ile aşk dedikodusuna karışmıştı. 48 yaşındaki Sandal, 37 yaşındaki Simge'nin yeni çıkan klibinin görüntülerini Instagram hesabından paylaşmış, paylaşımının altına da "Aç koynunu geliyorum" notunu düşmüştü. Mustafa Sandal'ın bu paylaşımı sonrasında ise 'aşk ilanı' şeklinde haberler yapılmıştı.

Mustafa Sandal gönlünü Simge Sağın'a mı kaptırdı?

Mustafa Sandal gönlünü Simge Sağın'a mı kaptırdı?İddialar karşısında ilk açıklamayı Mustafa Sandal yaparak haberi yalanladı. Mustafa Sandal'ın ardından bir de Simge'nin menajerinden açıklama geldi. Simge'nin menajeri, "Haber tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Bu yalan habere lütfen itibar etmeyiniz. Prim yapmak ve kendi çıkarlarını gütmek amacıyla yapılan hareketi sanatçımızın özel yaşamına saygısızlık olarak nitelendiriyoruz" diyerek, Mustafa Sandal'ın prim yaptığını öne sürdü.

Simge Sağın'ın 'Öpücem' klibi çalıntı mı?

Simge Sağın'ın 'Öpücem' klibi çalıntı mı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: