Sinan Akçıl, Ebru Şallı'ya hangi şarkıyı yazdı?

Sevgilisi Sinan Akçıl ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Ebru Şallı, önceki akşam bir bayan arkadaşı ile Arnavutköy Zıpkın Balık’ta yemekteydi.

Magazin

Sinan Akçıl, Ebru Şallı'ya hangi şarkıyı yazdı? "O dönem çocuklarımı dünyaya getirdim"

Mekan çıkışı gazeteciler ile ayak üstü sohbet eden Şallı, aşırı yağan yağmur sebebi ile "Arkadaşlar ıslanmayın, şöyle kenarda sohbet edelim’’ diyerek mekan görevlilerinden gazeteciler için şemsiye istedi. Geçenlerde yaptığı ‘güzelliğim bozulmasın diye oyunculuk yapmayı düşünmüyorum’ açıklaması sorulan Şallı, konuya şu şekilde açıklık getirdi. Şallı, "Ben öyle bir şey söylemedim. Modellikten sonra başka bir yolda ilerledim, sporcu oldum. Oyunculuk çok güzel bir iş ama çok fazla zaman aldığı için pek düşünmedim. O dönem de çocuklarımı dünyaya getirdim" dedi.


"Bakın üç saattir yemekteyim"

Gazetecilerin "Sinan Bey yeni çalışmalara başlıyor. Sizin için bir şarkı gelir mi?’’ sorusuna Şallı, "Bir şarkı var ama Sinan kendisi söylesin. Benim buradan söylemem olmaz. Çok değerli iki sanatçı Mustafa Ceceli ve İrem Derici’nin birlikte seslendireceği sürpriz bir parça’’ dedi. Sevgilisi Sinan Akçıl ile yemeğe çıktığınız zaman menüyü siz mi seçiyorsunuz?’’ sorusu üzerine Şallı, "Hayır ben seçmiyorum. Ben aç dolaşmıyorum, çok fazla yemek yiyorum. Bakın üç saattir yemekteyim. Balık, salata ve üç çeşit meze yedim’’ diyerek oradan ayrıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: