Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlendi!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Amsterdam'da rüya gibi bir düğünle evlendi. Peri masallarını andıran nikah törenine de çiftin yakın arkadaşları katıldı. İşte düğünden detaylar...

Magazin

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlendi! Amsterdam’da kıyılan nikahta, Akçıl ve Kıratlı'ya İstanbul’dan özel uçakla gelen, 10 kişilik arkadaş grubu eşlik etti.

Sinan Akçıl, nikah için Amsterdam’ın en ünlü oteli “Hotel Leurope’u 2 günlük 12 oda olarak kapattı.

Evlilik teklifini 23 Aralık olarak planlayan Sinan Akçıl, kiraladığı özel botta rüya gibi bir hazırlık yaptı. Daha önce Justin Timberlake ve eşi Jesica Biel de, Amsterdam’ı bu özel bot ile gezmişler.

Burcu Kıratlı için, özel pırlantalardan oluşan tek taş yüzüğü Hasan Elmas dizayn etti. Akçıl’ın alyansında, Kıratlı’nın uğurlu sayısı “Burcu 23” yazıyor..


65 yıllık duygulandıran küpe...

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, Amsterdam öncesi aile yemeğine katıldı. Akçıl’ın annesi Gaye Çağlayan, Sinan Akçıl’ın anneannesinden kalan 1953 yılında evlenirken taktığı küpelerini, Burcu Kıratlı'ya hediye etti. Bu aile yadigarı çok anlamlı hediye, çifti çok duygulandırdı. Kıratlı nikah günü onlar için anlamı çok büyük olan, küpeleri taktı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın nikahını Amsterdam başkonsolosu Engin Arıkan kıydı.

Akçıl’ın nikah şahitleri yakın dostları Ercan, Caner, Ertan Torunoğulları ve menajeri Tülay Özçelik, Burcu Kuratlı’nın ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ve Sercan Yaşar oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: