Sinan Akçıl ile Buse Narcı ilişkisi başlamadan bitti!

Sürekli aşk hayatıyla gündeme gelen yakışıklı şarkıcı Sinan Akçıl ile Buse Narcı ilişkilerini sonlandırdı. Buse Narcı’yla kısa süreli aşk yaşayan Akçıl, “Tanışma evresinde yollarımızı ayırdık, kalbimde başka birisi var” açıklamasını yaptı.

Magazin

Sinan Akçıl ile Buse Narcı ilişkisi başlamadan bitti! Sinan Akçıl, Buse Narcı'yla yaşadığı kısa süreli ilişkisinin ardından yeni bir aşka yelken açtı. Akçıl, “Tanışma evresinde yollarımızı ayırdık, kalbimde başka birisi var” dedi.

Buse Narcı, geçtiğimiz günlerde “Her şey çok güzel. Sinan benim Yunan heykelim. Ona böyle sesleniyorum. Çünkü heykel gibi kusursuz bir fiziğe sahip.” açıklamasını yapmıştı. Aradan bir hafta geçmeden bir açıklama da Akçıl'dan geldi. Akçıl, “Buse çok sevdiğim birisi, çok iyi bir insan. Tanışma aşamasındaydık ama olmadı. Kalbimde başka birisi var mı dersen evet var. Birkaç gün içinde el ele çekebilirsiniz, zaten o kişi benim kalbimdeki kişidir” dedi.

Fit vücuduyla da dikkat çeken şarkıcı, sürekli spor yaptığından da bahsetti. Şarkıcı, “Hiç aralıksız spor yapıyorum, Türkiye’nin en fit listesinde beşinciliğe kadar gerilemişim. İki ay sonra öyle bir yerim ki patates olurum. Önümde Kıvanç Tatlıtuğ ve Kerem Bursin var ama kimseye meydan okumuyorum. Sadece bu kadar geride kalmamalıydım” açıklamasında bulundu.

Buse Narcı'dan Sinan'a aşk dolu sözler!

Buse Narcı'dan Sinan'a aşk dolu sözler!Sinan Akçıl ve Buse Narcı'nın cepten cebe aşkı!

Sinan Akçıl ve Buse Narcı'nın cepten cebe aşkı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: