Sinan Akçıl ile Sermiyan Midyat arasında gerilim büyüyor!

Sinan Akçıl, Amerikalı oyuncu Kristanna Loken’ın doğum günü partisinde kavga ettiği Sermiyan Midyat’ın kendisi hakkında yaptığı "Çakma Justin Bieber" yorumuna cevap verdi.

Magazin

Sinan Akçıl ile Sermiyan Midyat arasında gerilim büyüyor! Geçtiğimiz günlerde Hollywood yıldızı Kristanna Loken'ın doğum günü partisine katılan Sinan Akçıl ile Sermiyan Midyat, magazin muhabirlerinin mekana girmesi ile tartışmaya başladı. Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat, "Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın" demiş, olumsuz yanıt alan ve gazetecilere küfür eden Midyat'a, Sinan Akçıl müdahale etmişti. İyice sinirlenen Midyat, elindeki sigarayı Sinan Akçıl’ın üzerine atarak saldırmış, güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle ikili mekandan uzaklaştırılmıştı.

Sinan Akçıl ve Sermiyan Midyat kavga etti!

Sinan Akçıl ve Sermiyan Midyat kavga etti!Yaşananların ardından Sinan Akçıl'a "Çakma Justin Bieber" diyen Sermiyan Midyat’a Akçıl cephesinden cevap geldi. Akçıl, "Onun sözlerine kale alacak durumum yok. Ama 150 kişinin aramıza girmesi iyi oldu. Yoksa o saygısızlığa fazla tahammül edemeyecektim, pek hayırlı olmayacaktı" dedi. Sinan Akçıl, olayın mahkemeye taşınmayacağını da dile getirerek, "Şikayet yok, olay o kadar büyümedi. Ama tabii Loken ve eşinin bu tatsız olaydan dolayı morali çok bozuldu. Los Angeles’a gittiğimde beni misafir etmek istiyorlar" şeklinde konuştu.

Kristanna Loken'den Sinan Akçıl'a özel davet!

Kristanna Loken'den Sinan Akçıl'a özel davet!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: