Sinan Akçıl: Nihat'la enerjimiz tuttu!

2014 yılında yine şarkıları, özel hayatı ve suskunluğuyla en çok konuşulan isimlerin başında gelen Sinan Akçıl, Nihat Odabaşı'na "Sadece Sinan" konseptiyle poz verdi..

Magazin

Sinan Akçıl: Nihat'la enerjimiz tuttu! "Enerjimiz öyle bir tuttu ki, çekeceğimiz klip için sabırsızım!.."

Nihat Odabaşı ile ilk kez bir araya geldiğini ve en doğal haliyle kendini ona teslim ettiğini söyleyen Akçıl, "Artık daha olgun bir Sinan var; hem müziğiyle, hem sözleriyle.. 2014 yılını böyle yaşamak beni kendimden daha emin hissettiriyor" diyerek bu özel çekimin mutluluğunu paylaştı..

Diyojen'in Felsefesini Benimsedi...

"Ünlü düşünür Diyojen'in felsefesini okudukça benimsemeye ve doğal görünmeyi de kendimle bağdaştırmaya başladım. Benim için en önemli zenginlik, parıltılı hayatlara rağmen yakalanan sadeliktir." diyen Sinan Akçıl'ın "Tabi Tabi" isimli yeni albüm çıkış şarkısı, yarından itibaren tüm radyolar ve dijital platormda "ilk kez" yayınlanacak..

Sinan Akçıl'ın uzun zamandır üzerinde çalışılan ve beklenen albümü ise, aynı zamanda doğumgünü olan "20 Mayıs salı" günü DMC etiketiyle müzik marketlerde ki yerini alacak.

SİNAN AKÇIL BU HAFTA 'YÜZ YÜZE'DE:
VİDEO
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: