Sinan Akçıl Otilia’yı kızdırdı!

Önceki akşam Karaköy sahne alan Sinan Akçıl, Rumen şarkıcı Otilia Bruma ile ayrıldık açıklamasını yapmıştı. Akçıl'a Otillia Bruma'dan cevap ğeçikmedi.

Magazin

Sinan Akçıl Otilia’yı kızdırdı! Önceki akşam Karaköy sahne alan Sinan Akçıl, Rumen şarkıcı Otilia Bruma ile ayrıldık açıklamasını yapmıştı. Akçıl'a Otillia Bruma'dan cevap geçikmedi.

Şarkıcı Otilia'nın cevabı sert oldu. Romen şarkıcı cevabını sosyal medya hesabından "Beni baştan beri yanıltmana rağmen neden beni sevdiğini söyledin. Herkese bizim ayrıldığımızı söylemene rağmen neden bana her şeyin yolunda olduğunu söyledin. Eğer öyle hissetmiyorsan neden benim kalbimi aşk kelimeleriyle doldurdun. Allah biliyor ki ben her şeyi yaptım. Ama sen beni günden güne öldürmek için her şeyi yaptın. Artık kendimi tanıyamayan bir kadın oldum. Sizlerle acılarımı paylaşmak ve bütün kadınlara onların aşkını hak etmeyen erkekleri asla seçmemelerini söylemek istedim." notuyla tepkisini paylaştı.

İşte Otilia Bruma'nın o açıklaması:

Sinan Akçıl:

Sinan Akçıl: "Artık sevgilim yok!"Otilia Müslüman mı oluyor? Sinan Akçıl açıkladı!

Otilia Müslüman mı oluyor? Sinan Akçıl açıkladı!Sinan Akçıl farkını konuşturdu!

Sinan Akçıl farkını konuşturdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: