Annesinden Sinan Akçıl'a doğum günü sürprizi

Yeni yaşını kutlayan Sinan Akçıl'a ilk büyük sürpriz annesinden geldi.

Magazin

Annesinden Sinan Akçıl'a doğum günü sürprizi Sinan Akçıl'ın annesi Gaye Nadide Çağlayan, oğluna doğum günü sürprizi yapmak için yazdığı duygusal mektubu sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte o duygusal yazı;

İyi ki doğdun Sinan Akçıl:)))
Mayıs papatyaları gibi arkadaş canlısı, şefkatli, şapkalı çocuk! 20 Mayıs Pazartesi saatler 12.20'yi gösterirken Hollanda'da bir hastane odasında kucağıma aldım seni .Göz göze geldik. Yumruk yaptığın o küçücük elini hemen avucumun içine aldım. Öyle bir dokundun ki yüreğime içimdeki çocukluk demleniverdi. Büyürken beraberinde getirdiğin bütün o değişimi çok sevdim. Etkileyici sürükleyici zamanlar, her anı ayrı bir heyecan dolu günler, kahkahalarıyla geçtiler... Dizginlenemez müzik tutkun, majör-minör tonlar, diyezler, bemollerle sarmaş dolaş yaşayacağın daha nice müzikal seneler diliyorum sana. Büyümeden büyümene bayılıyorum. İyi ki doğdun, iyi ki annen oldum. Hep senin kalbinin yanı başında olacağım Junior. Yüzüne eşlik eden tebessümün hiç kaybolmasın seni çok seviyorum:))

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: