Sinan Akçıl'dan çarpıcı açıklamalar!

Sinan Akçıl, Gezegen Mehmet'in düğününde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Sinan Akçıl'dan çarpıcı açıklamalar! Gezegen Mehmet’in düğün eğlencesine katılan Sinan Akçıl, Otilia ile ilişkisinin bittiğini söyleyerek, "Bu işler zor işler, benim düğünü zor göreceksiniz bu gidişle." dedi. Akçıl, "Ayrılık kararını almak çok kolay olmuyor. Şu anda görüşmüyoruz. Önümüzdeki dönem neyi gösterecek bilmiyorum." diyerek açık kapı bıraktı.

Sinan Akçıl popçuların yeni bir akım başlattığını söyleyerek, "Biliyorsunuz popçularda yeni bir moda çıktı oyuncularla birlikte olmak gibi bizim kuşakta görüyoruz." dedi. Muhabirlerin 'oyuncu ile birlikte olur musunuz?' sorusuna Akçıl esprili bir şekilde "Arkadaşlarıma bir sormak lazım hayatlarından memnunlar mı?" dedi. Akçıl'ın "Dizi takip etmiyorum şu an ama edeceğim, sizlere de hangi diziyi sevdiğimi söylerim." demesiyle kahkaha tufanı yaşandı.

Muhabirlerin "Hadise'yi mi yoksa ablasını mı daha çok seviyorsunuz?" sorusuna ise Sinan Akçıl "Hadise'yi tabi ki daha çok seviyorum. Ama bu aşk olarak algılanmasın. Biri iyi insan diğeri iyi bir insan değil." açıklamasında bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: