Sinan Akçıl'dan çarpıcı sözler!

6'ıncı Türkiye Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. Yaptıkları düetle büyük beğeni toplayan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli, "Anlarsın" şarkısıyla yılın düeti ödülüne layık görüldü.

Magazin

Sinan Akçıl'dan çarpıcı sözler! Bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Altın Palmiye Ödülleri önceki gecce gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli, "Anlarsın" şarkısıyla "Yılın Düeti" ödülüne layık görülürken, popun yükselen yıldızı Derya Uluğ, "Yılın Kadın Pop Müzik Sanatçısı", genç nesliği sevdiği isimlerden biri olan Oğuzhan Koç ise "Yılın Erkek Pop Müzik Sanatçısı" ödülünü aldı.

Gecceye eşi Burcu Kıratlı Akçıl'la katılan Sinan Akçıl, keyifli halleriyle dikkat çekti. Basın mensuplarının karşısına el ele geçen ünlü çift, evliliklerinin çok güzel gittiğini belirtti.

Akçıl çiftinin röportaj verdiği sırada, gecceye katılan Mustafa Ceceli'ye. Akçıl “Normalde ben geç kalırdım ama ben evlilikten sonra düzene girdim ama o yaydı” sözleriyle takıldı.

Sinan Akçıl, “Anlarsın” parçasıyla düet yaptığı Mustafa Ceceli ile ödül aldıkları için mutlu olduğunu belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: